Block title
Block content
public://ang-whitee.png

БЕЗКОШТОВНІ

ANGULAR / JS КУРСИ

СТАНЬ УСПІШНИМ ANGULAR / JAVASCRIPT РОЗРОБНИКОМ ВСЬОГО ЗА 2 МІСЯЦІ

По закінченню курсів кращі учні отримають можливість працювати в компанії

СТАРТУЄМО
Незабаром

Чому варто оволодіти професією
Фронтенд розробника?

 • Бажаєш Творити?

  Саме фронтенд розробник робить видиму для клієнта красу. Будь-яка мінімальна робота вже помітна оку, на противагу розробці бекенду, де все «під капотом». Візуально помітний розвиток проекту надихає на роботу, адже одразу результат можна побачити.

 • Креативний та гнучкий підхід до роботи

  Для реалізації запланованого функціоналу, ви можете користуватись широким спектром інструментів, та застосовувати багато різних методів для досягнення цілі. Немає єдиного вірного IDE чи шляху до мети - ти сам вибираєш як виконати задачу.

 • Автоматизація роботи 80+ рівня

  Препроцесори, постпроцесори, фреймворки, автоматизатори складання, CI, а згодом швидкість написання коду надасть величезні переваги, яких немає при написанні коду для бекенду. Уяви що, ти написав абревіатуру, та натиснув дві з половиною кнопки, а воно самостійно перетвориться в готовий код, та ще й закачає на сервер, підключить стилі, скрипти та проведе юніт-тести. Може ще й каву заварить?)

 • Пропозицій роботи є багато

  Кожен перший проект потребує фронтендера. Навіть «суто бекендному» проекту необхідне візуальне відображення, тому фронтенд розробник завжди користується попитом. При цьому, «суто фронтендна» мова JavaScript наразі використовується і на бекенді, наприклад у NodeJS. А тому фронтендер зможе допомогти бекендеру, чи перекваліфікуватись на розробника повного циклу, тоді як бекендеру це буде зробити важче без додаткового навчання. Незважаючи на велику конкуренцію, робота є та буде завжди. 

Як буде розвиватися твоя кар’єра Фронтенд розробника?

Ми навчимо тебе працювати над своєю освітою. Ти вивчиш основи JavaScript, типізований JavaScript, які дадуть тобі поштовх для розвитку на реальних задачах, опануєш стандарти написання коду, роботу з IDE, шо прискорить рутинну роботу. Навчишся використовувати фреймворки та шаблонізатори. Навчишся реактивній розробці на основі Angular – одного з найпопулярніших фреймворків. В результаті ти навчишся писати код для відображення сторінок сайту чи односторінкового сервісу (SPA) та зможеш як мінімум розуміти чужий код, продовжуючи вдосконалювати свої знання та навички на практиці.

Зараз

починаєш навчатися

JUNIOR

400-800 $

MIDDLE

1300-2300 $

SENIOR

2300-4000 $

JavaScript - це НЕ JAVA,

Поріг входження не такий високий, як для «серйозних» мов програмування, тому це непоганий спосіб розпочати свою кар’єру в IT. Величезна кількість шляхів розвитку фронтенд розробника відкриває ще більше можливостей заробити.

Розпочати розробку та заробляти можна вже на початку своєї кар’єри. Твої послуги потрібні кожному, кому потрібен сайт, тому що саме ти створюєш його візуальну сторону. Навіть якщо бекендом буде безкоштовна CMS, а отже не обов’язково потрібен бекенд-розробник, то фронтед-розробник потрібен завжди. Згодом ти можеш займатися розробкою складних проектів на високому професійному рівні та із значно вищою оплатою. Можливо, навіть розробником повного циклу.

СТАРТУЄМО
Незабаром

  З яких блоків складається курс JavaScript та Angular для "чайників"?

 • 45% Блок Tech Skills

  Основний блок знань курсу, після якого ти оволодієш навичками фронтенд розробки і станеш успішним Junior Frontend розробником.

 • 25% Блок Soft Skills

  Навчимо ефективно розподіляти завдання, час і знаходити «спільну мову» з командою в будь-яких ситуаціях.

 • 29% Блок Сareer Skills

  Серія додаткових занять по кар'єрному росту та лайфхаки проходження співбесід від досвідчених фахівців.

 • 1% Блок English

  Без базової англійської в IT ніяк. Вона потрібна для вивчення навчальних матеріалів, спілкування з колегами і замовниками з інших країн.

Яким буде твій шлях освоєння Frontend розробки?

3 місяці 48 годин

Ціль

Навчити навичкам фронтенд розробки на JavaScript та Angular для виконання завдань будь-якої складності.

Результат

Ти навчишся не тільки читати та розуміти чужий код, а й зможеш писати свій для логіки та візуального відображення. Навчишся пришвидшувати роботу, використовуючи фреймворки та застосунки для автоматизації рутинних операцій. Зможеш створити сучасну веб-сторінку за допомогою сучасних інструментів розробки (зокрема Angular), ще й в 10 разів швидше конкурентів.

ПРОГРАМА

 • JavaScript
  • TypeScript
 • Angular
 • Підбір IDE та плагінів
 • Розробка

Ми стартуємо
Незабаром
Відгуки Залишити заявку

Хто буде вести курс?

Ми стартуємо
Незабаром
Відгуки Залишити заявку